Gizlilik Beyanı

Gizlilik Beyanı

GİZLİLİK BEYANI- REDEYE GİZLİLİĞİNİZE SAYGI DUYAR

1. ÇALIŞMA ALANINDA KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI:
5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu ve ilgili sair mevzuat kapsamında sunulmakta olan ürün ve hizmetlerde, hizmet politikamız gereği, kullanıcımıza en iyi hizmeti sağlamak adına, verilerinizin sadece gerekli kısımlarını işlenir. Kişisel verileriniz periyodik olarak sizden izin alınmak suretiyle kullanılır. Bu doğrultuda Redeye kullanıcının veri gizlilği politikasını her zaman güncelleme ve değiştirme hakkını bulundurur. Kullanıcı aksini belirtmedikçe hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşılmaz. Hukuksal sebeplerle yasal mercilerden bu yönde bir talep gelmesi durumunda veyahut pratik sebeplerden ötürü sizden izin alınması mümkün olmayan durumlarda istisnalar yapılabilir.

2. KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNDEKİ YASAL TEMELLER:
RedEye web sitesine giren ya da sitedeki formları dolduran her kullanıcı "Gizlilik Beyanı" ve "Kullanım Şartları"nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılır. Kullanıcı dilediği zaman kişisel verilerinin kullanım amacını, hangi kuruluşlarla ve ne amaçla paylaşıldığını öğrenebilir.

3. VERİLERİN SİLİNMESİ & SAKLANMA PERİYODU:
RedEye tarafından toplanan bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır ve ortamdaki bilgileri korumak için her türlü endüstri standardı kullanılır. 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu gereceğinde saklanması gereken durumlar haricinde
saklanma amacı sona eren veriler silinir. Ancak kullanıcıya sunulan hizmetin sürdürülebilmesi gereği saklanması gereken veriler saklanmasına devam edilir.

Websitemizi nasıl kullandığınızı analiz edip gelecekte size daha iyi hizmet verebilmek için diğer tüm web siteleri gibi çerez kullanıyoruz. “ONAY VERİYORUM” butonuna tıklayarak çerez kullanımını ve gizlilik beyanını kabul ettiğinizi bildirebilirsiniz.
ONAY VERİYORUM
Bilgi / Talep Formu

Bilgi / Talep Formu

Teklif için son kullanıcı yetki belgenizi application@red3eye.com adresine gönderiniz.