Vizyonumuz & Değerlerimiz

Vizyonumuz & Değerlerimiz

VİZYONUMUZ

RedEye, İnsansız Savunma Sistemleri, Yapay Zeka ve Adli Bilişim alanları başta olmak üzere birçok farklı bilişim teknolojisinde ulusal ve uluslararası platformlarda rakipleriyle en iyi şekilde rekabet edebilmeyi ve bu alanlarda mızrak başı olmayı; güven duygusu ve etik değerlere bağlılık ışığında gerçekleştirmeyi kendine vizyon edinmiştir.

 

DEĞERLERİMİZ

İnsani Değerlerimiz
RedEye çalışanları yaratıcı, lider, inovatif ve alanlarında lider olma özelliklerine sahiptir. RedEye için kişisel güvenilirlik ve dürüstlük en önde gelen niteliklerdir.


Kurumsal Değerlerimiz
RedEye sürekli büyüme ve yükselme tutkusu sayesinde, kullanıcılara ihtiyaçları olan ürünleri sunabilmek adına onlarla müşteri ilişkisi kurmak yerine, birlikte çalışmayı tercih eder; kullanıcıyı merkeze alarak, gerekli olan ürünleri birlikte tasarlar ve üretir.

Teknolojik Değerlerimiz
RedEye sürekliliği esas alarak; yarının teknolojilerini yakalamak amacıyla güçlü, hedef odaklı ve verimli çözümler üretmeyi prensip edinmiştir.

Websitemizi nasıl kullandığınızı analiz edip gelecekte size daha iyi hizmet verebilmek için diğer tüm web siteleri gibi çerez kullanıyoruz. “ONAY VERİYORUM” butonuna tıklayarak çerez kullanımını ve gizlilik beyanını kabul ettiğinizi bildirebilirsiniz.
ONAY VERİYORUM
Bilgi / Talep Formu

Bilgi / Talep Formu

Teklif için son kullanıcı yetki belgenizi application@red3eye.com adresine gönderiniz.