Kişisel Verilerin Korunması Politikası

Kişisel Verilerin Korunması Politikası

RedEye Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Genel Aydınlatma Metni

  1. Kişisel verileriniz 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca açıklanan kapsamda işlenebilecektir.
  2. Toplanmış olan kişisel verileriniz, bir üst maddede belirtilen kanuna dayanarak; kanunun 5. ve 6. Maddelerine uygun olarak RedEye tarafından firmamızın insan kaynakları politikaları ve süreçlerinin planması & icra edilmesi, firma-kullanıcı işbirliliğinin sağlanması, kullanıcıları  sunulan hizmetlerle ilgili tutumlarının istatistiğinin tutulması ve kullanıcı beğenisine göre şekillendirilebilmesi amacıyla işlenebilecektir.
  3. Kişisel verileriniz firma çalışmalarını sürdürebilmek amacıyla mevzuata uygun bir biçimde farklı kanallarla paylaşılabilecektir.
  4. Aynı kanunun 11. Maddesi uyarınca kullanıcı olarak sizler de kişisel verilerinizin kullanılıp kullanılmadığını öğrenme, buna ilişkin bilgi isteme, kişisel verilerinizin kullanılmasındaki amacı ve bu amaca uygun hareket edilip edilmediğini öğrenme hakların sahipsiniz.
  5. Kişisel verilerinizin yanlış veya eksik işlenmiş olması halinde, düzeltilmesini isteme; bu doğrultuda kişisel verilerinizin yurtiçinde ya da yurt dışında hangi üçüncü kişilerle paylaşıldığını öğrenme haklarına sahipsiniz.
  6. Yukarıda belirtilen haklarınıza yönelik başvurularınızı info@red3eye.com adresine iletebilirsiniz. 
     
Websitemizi nasıl kullandığınızı analiz edip gelecekte size daha iyi hizmet verebilmek için diğer tüm web siteleri gibi çerez kullanıyoruz. “ONAY VERİYORUM” butonuna tıklayarak çerez kullanımını ve gizlilik beyanını kabul ettiğinizi bildirebilirsiniz.
ONAY VERİYORUM
Bilgi / Talep Formu

Bilgi / Talep Formu

Teklif için son kullanıcı yetki belgenizi application@red3eye.com adresine gönderiniz.